Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

hyperreal.info news

Subscribe to Kanał hyperreal.info news hyperreal.info news
Hyperreal - site for freedom
Zaktualizowano: 6 min. 54 sek. temu

Policja zwraca Kalemu skonfiskowaną marihuanę

6 godzin 26 min. temu

To chyba pierwszy taki przypadek w Polsce...

"High January" zamiast "Dry January". Marihuana z Kalifornii hitem w UK

7 godzin 46 min. temu

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii co roku w styczniu podejmują 30-dniowe wyzwanie trzeźwości. W tym roku, aby przeżyć ten okres w czasie lockdownu, Brytyjczycy przestawili się na palenie marihuany. Lokalni dostawcy informują dziś na łamach prasy, że klientów nie interesują już jednak 'zwykłe' rodzime i europejskie dostawy.

Dlaczego LSD tak długo działa? Wbija się w nas, dosłownie

pon., 18/01/2021 - 07:00
Psychedeliczny efekt potrafi trwać od 12 do nawet 18 godzin. To długo, znacznie dłużej niż inne narkotyki. Dlaczego tak się dzieje? Najnowsze badanie przynosi odpowiedź.

Proces „Króla dopalaczy” odroczony po raz trzeci. Zabrakło oskarżonego

pon., 18/01/2021 - 06:30
Proces Jana S. znanego jako „Król dopalaczy” po raz trzeci się nie rozpoczął. Powodem do odroczenia rozprawy w piątek była nieobecność jednego z oskarżonych, którego policjanci nie zdołali zlokalizować i doprowadzić do sądu.

Gang „listonoszy” sprzedał tonę narkotyków

sob., 16/01/2021 - 10:00
Co najmniej tonę narkotyków sprzedał gang rozpracowywany przez śląskie „pezety” Prokuratury Krajowej i CBŚP. Grupa eksportowała do Norwegii amfetaminę i „trawkę”, a z racji wysyłania towaru do skrytek pocztowych, ochrzczono ich mianem „listonoszy”. Gangsterów obciąża ważny członek tej ekipy – Cezary D., który został właśnie oskarżony o wytwarzanie, przemyt i udział w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających.

Po legalizacji marihuany sprzedaje się więcej lodów i ciastek. Potwierdza to badanie

sob., 16/01/2021 - 09:40

Naukowcy z Georgia State University postanowili sprawdzić, jak legalizacja marihuany w Stanach Zjednoczonych wpłynie na sprzedaż fast foodów i słodyczy. Sam zamysł przeprowadzenia takiej analizy może wydawać się zabawny, jednak w obliczu „epidemii otyłości” jest to poważny problem.

M jak miłość, odcinek 1558: Syn Magdy przedawkuje dopalacze!

sob., 16/01/2021 - 08:40

..coby nie było, że na Hyperreal nie promuje się kultury, w dodatku w wydaniu krajowym. W 1558 odcinku "M jak miłość" Maciek, syn Magdy, weźmie podejrzane tabletki i przedawkuje! Budzyńska nie wykaże się czujnością i zostawi Maćka w rękach paskudnej dziewczyny... Podejrzana Inka zabawi się niedoświadczonym, za to zakochanym w niej chłopakiem, a Magda nie dopilnuje własnego syna! Dopiero telefon przerażonej Ani (Gabriela Świerczyńska) postawi na nogi państwa Budzyńskich, którzy natychmiast przylecą ratować zaćpanego Maćka.

Przemycali narkotyki do Norwegii. Mogli zarobić miliony złotych

pt., 15/01/2021 - 14:05
Śląski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach skierował do Sądu Okręgowego w Katowicach akt oskarżenia przeciwko Cezaremu D., któremu zarzucono wytwarzanie, przemyt i udział w obrocie znacznymi ilościami środków odurzającyc

Podatki na tytoń do podgrzewaczy już teraz są zbliżone do papierosów

pt., 15/01/2021 - 07:10
Federacja Przedsiębiorców Polskich punktuje prof. Modzelewskiego.

Alienacja rodzicielska – uzależnienie od alkoholu jako wynik deficytu drugiego rodzica

czw., 14/01/2021 - 15:00
Psychologowie i psychiatrzy mówią jednym głosem: alienacja rodzicielska jest przemocą wobec dziecka i powinna być tak właśnie traktowana przez prawo i organy państwa. Tymczasem niewiele jest w Polsce badań na ten temat. Powstają co prawda prace naukowe lub paranaukowe, ale wciąż ich liczba jest nieadekwatna do skali zjawiska.

Joint za szczepionkę – aktywiści będą rozdawać marihuanę osobom zaszczepionym przeciwko COVID-19

czw., 14/01/2021 - 07:30

Grupa DC Marijuana Justice (DCMJ), działająca na rzecz reformy konopi indyjskich, ogłosiła w poniedziałek w komunikacie prasowym, że wiosną 2021 r., jeśli szczepionki będą dostępne dla społeczeństwa, będą rozdawać bezpłatnei marihuanę, którą w Waszyngtonie można używać zarówno do celów medycznych, jak i rekreacyjnych.

Na słowa marihuana mało kto dziś krzyczy ,,narkotyk!”- wywiad z Jarosławem Stadnikiem

czw., 14/01/2021 - 07:00
O marihuanie, jej wadach, zaletach, burzliwej drodze, którą przeszła, i nieśmiało o sobie samym opowiada Jarosław Stadnik – popularyzator medycznej marihuany, aktywista, właściciel firmy BioHemp oraz GlinoDom, dziennikarz piszący dla portalu Medyczna Marihuana i konopie.info, prezes zarządu stowarzyszenia ekologiczno-kulturalnego Freedom.

Co to jest nieznaczna ilość marihuany na własny użytek?

śr., 13/01/2021 - 07:00
SKANDALICZNA decyzja sędziego Sądu Okręgowego w Warszawie Huberta Zaremby!

Straż graniczna pomyliła kreatynę z kokainą

śr., 13/01/2021 - 06:30

Kaillie Humphries i Lolo Jones - amerykańskie gwiazdy bobslejów - miały problemy na szwajcarskiej granicy. Wszystko przez to, że w ich bobie odnaleziono tajemniczy biały proszek. Straż graniczna była przekonana, że to kokaina.

Patty Schemel: nie ma niczego romantycznego ani ekscytującego w byciu uzależnionym od heroiny

wt., 12/01/2021 - 15:10
Perkusistka kultowego zespołu Hole zdecydowała się opowiedzieć o swoich uzależnieniach od alkoholu i narkotyków, które doprowadziły ją niemal do śmierci. W wydanej w 2017 roku książce “Hit So Hard” Patty Schemel szczerze opowiada o wpływie narkotyków na muzyczną scenę Seattle w latach 90., swojej osobistej podróży oraz muzyce, dzięki której wyszła z nałogu.

Dobrowolnie wrócili z USA, by odpowiedzieć za handel

wt., 12/01/2021 - 14:20
Dwaj bracia według śledczych handlowali narkotykami i wyjechali do USA. Dziś dobrze im się powodzi i chcą rozliczyć się z przeszłością.

Przemycali narkotyki z Czech

wt., 12/01/2021 - 07:30

CBŚP zatrzymało siedem osób podejrzanych w sprawie dotyczącej handlu narkotykami i sprowadzanie ich z Czech. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności, a niektórym do 15 lat.

Najważniejsze badania nad konopiami w 2020 roku [Część 1]

wt., 12/01/2021 - 07:00
Wraz z początkiem 2020 roku, przez pandemię świat wyglądał jakby się zatrzymał. Jednak badania naukowe nad konopiami, choć nieco utrudnione, w 2020 roku wciąż były prowadzone. I chociaż liczba publikacji związanych z konopiami była znacznie mniejsza w porównaniu do lat poprzednich, to naukowcy wciąż odkrywali kolejne tajemnice tej fascynującej rośliny.

E-papierosy mogą prowadzić do zespołu nieszczelnego jelita

pon., 11/01/2021 - 14:20

Związki chemiczne zawarte w e-papierosach niszczą jelita, prowadząc do pojawienia się zespołu nieszczelnego jelita, czyli do sytuacji, w której molekuły i mikroorganizmy wydostają się z jelit, prowadząc do chronicznego stanu zapalnego, twierdzą autorzy ostatnich badań. Taki san zapalny może zaś przyczyniać się do wielu problemów zdrowotnych, w tym nieswoistego zapalenia jelit, demencji, nowotworów, miażdżycy, cukrzycy i zwłóknienia wątroby.

Rekordowy przemyt heroiny na Ukrainie. Narkotyki miały jechać na zachód

pon., 11/01/2021 - 14:00

Ukraińskie służby śledcze poinformowały o wykryciu największej w historii kraju próby przemytu heroiny. Podczas przeszukania magazynów we Lwowie przejęto ponad tonę narkotyków.

Strony

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2021
design: Metta Media