Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

hyperreal.info news

Subscribe to Kanał hyperreal.info news hyperreal.info news
Hyperreal - site for freedom
Zaktualizowano: 2 min. 21 sek. temu

Służby unijne: w okresie pandemii m.in. w Polsce wzrosła cena narkotyków

32 min. 22 sek. temu

Podczas pandemii koronawirusa w kilkunastu krajach UE, w tym w Polsce, wzrosła cena narkotyków, zarówno marihuany, jak i substancji syntetycznych - wynika z raportu przygotowanego przez Europol oraz Europejskie Obserwatorium Narkotyków i Narkomanii (EMCDDA).

Pies wskazał łapą kobietę, która ukryła narkotyki. Miś miał je w... brzuchu

1 godzina 12 min. temu

Owczarek wskazał łapą na kobietę, która ukrywała narkotyki w bieliźnie. Zwierzę węszyło dalej...

33-latek trzymał dopalacze w swojej skarpetce

pt., 29/05/2020 - 06:10

Blisko 20 gramów dopalaczy znaleźli bełchatowscy policjanci kontrolując 33- latka, który na widok radiowozu wpadł w popłoch

Kodak wskazał miejsce ukrycia marihuany

czw., 28/05/2020 - 07:50

Kryminalni z zamojskiej komendy przeszukali mieszkanie i przynależną do niego piwnicę zajmowane przez 24-latka z Zamościu. Pomagał im w tym Kodak - pies służbowy przeszkolony do wykrywania narkotyków wraz ze swoim przewodnikiem.

Lublin: Handlarze narkotyków taranowali radiowozy

czw., 28/05/2020 - 07:30

Takiego policyjnego pościgu nie powstydziłby się niejeden gangsterski film. Na ulicach Lublina rozpędzone audi taranowało radiowozy, spychało innych kierowców z drogi, w końcu rozbiło się o bariery energochłonne. Kierowca i jego kompan uciekali, bo przewozili mnóstwo narkotyków.

Sędzia Trybunału Sprawiedliwości UE orzekł, że państwa członkowskie nie mogą zakazać importu CBD

śr., 27/05/2020 - 16:00

ędzia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej stwierdził, że państwa członkowskie UE nie mogą zakazać importowania produktów CBD, ponieważ prawo nie uznaje kannabinoidów jako narkotyków.

Sędzia Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości orzekł 14 maja, że państwa członkowskie Unii Europejskiej nie mogą zakazać importu produktów CBD, ponieważ ekstrakt nie jest uważany za narkotyk, jak informuje Courthouse News.

Przyszedł pod komendę zapalić marihuanę

śr., 27/05/2020 - 15:30

Dzisiejszej nocy dyżurny buskiej komendy zauważył mężczyznę stojącego na schodach prowadzących do budynku. Mężczyzna zachowywał się jakby był pod wpływem alkoholu.

Lek na bazie marihuany podany noworodkowi. Pierwszy przypadek na świecie

śr., 27/05/2020 - 07:00

Noworodek z Wielkiej Brytanii jest pierwszym na świecie, któremu podano lek na bazie marihuany. Ma mu pomóc w walce ze schorzeniem, które może prowadzić do uszkodzenia mózgu.

Zamiast kukurydzy w naczepie tira była marihuana

śr., 27/05/2020 - 06:00

Rekordowy transport narkotyków przechwycili brazylijscy policjanci. 28 ton marihuany ukryte było w naczepie ciężarówki, która oficjalnie wiozła kukurydzę.

Próbował zjeść marihuanę na oczach policjantów. „W pewnym momencie wsadził sobie coś do ust”

wt., 26/05/2020 - 18:00

Kolejne osoby wpadły w ręce dolnośląskich policjantów w związku z posiadaniem substancji zabronionych. W Jeleniej Górze funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających, a jak się później okazało, również nimi handlował.

Wrocław: areszt za fałszowanie recept na leki narkotyczne

wt., 26/05/2020 - 17:40

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który rozprowadzał silne leki narkotyczne oraz fałszował recepty i realizował je w aptekach. Mężczyzna trafił do aresztu. Zatrzymany został także jego klient, w którego mieszkaniu policjanci znaleźli 400 porcji marihuany.

Alkohol w ciąży naraża dziecko na narkomanię

wt., 26/05/2020 - 09:50

Nie jest nowością ustalenie, że picie w ciąży zwiększa ryzyko rozwinięcia uzależnienia przez dziecko w życiu dorosłym. Coraz bliżej jest jednak wyjaśnienia fizjologicznego mechanizmu takiej zależności. Wyniki amerykańskich badań, które znacząco przyczyniają się do jego opisania, opublikowało niedawno czasopismo Journal of Neuroscience. Eksperyment przeprowadzono wprawdzie na szczurach i to ich mózgi potem badano, niemniej jednak jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że w tym przypadku podobny mechanizm występuje u ludzi.

Współpracujemy przy projekcie badawczym Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR"!

pon., 25/05/2020 - 08:00
Otrzymaliśmy (jako portal Hyperreal) zaproszenie do współpracy przy projekcie badawczym, szczegóły w treści newsa!

Skomentuj Meksykańskie kartele narkotykowe pomagają potrzebującym w czasach pandemii

pon., 25/05/2020 - 06:50

Epidemia koronawirusa zwiększyła poziom bezrobocia w Meksyku. W obliczu kryzysu, na pomoc zdecydowały się największe meksykańskie kartele narkotykowe, które rozdają na ulicach miast paczki z żywnością.

Policjanci odkryli linię produkcyjną substancji psychotropowej 4CMC. Jedna osoba została zatrzymana

pon., 25/05/2020 - 06:30

Linię służącą do produkcji substancji psychotropowej 4CMC odkryli policjanci wydziału do walki z przestępczością narkotykową KSP na jednej z posesji położonej na terenie powiatu żyrardowskiego.

Hunter wskazał sto sadzonek konopi, marihuanę, amfetaminę i tabletki ecstasy

sob., 23/05/2020 - 08:00

Pies służbowy Hunter wywęszył narkotyki warte 70 tys. zł. Za nieuprawnione posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech.

Naukowcy odkryli, że szczury pod wpływem narkotyków wolą jazz od muzyki klasycznej

sob., 23/05/2020 - 06:40

Co łączy Ludwiga van Beethovena i Milesa Davisa ze szczurami i kokainą? Znamy odpowiedź!

Ruch „Free Ross” wynajął billboard na Times Square

pt., 22/05/2020 - 17:00
Czy w końcu uda się uwolnić założyciela Silk Road?

Królowa dopalaczy dziękuje prokuratorowi: wsadził mnie za kraty i ocalił życie

pt., 22/05/2020 - 16:40
Sprawa stała się głośna w całej Polsce na przełomie 2018 i 2019 roku. W trzy miesiące po zażyciu dopalaczy w Zawierciu zmarło sześć osób. Policja dość szybko namierzyła handlarzy tych środków. Właśnie stanęli przed sądem.

Komiks prawdę Ci powie, czyli „TRAWKA – jak zdelegalizowano marihuanę”

pt., 22/05/2020 - 06:50

Box Brown, znany rysownik, scenarzysta i wydawca z Filadelfii, postanowił odpowiedzieć na to pytanie, które zadają sobie miliony ludzi na całym świecie. Historię konopi i tego, w jaki sposób zostały odebrane ludziom, przedstawił w wyjątkowo przyjemnej formie, jaką jest komiks.

Strony

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2020
design: Metta Media