Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

talk

Subscribe to Kanał talk
Rozmowy [h]yperreala 2020-10-26T10:33:55+01:00 Talk
Zaktualizowano: 14 min. temu

Skutki uboczne • Re: Palenie marihuany i późniejsze skutki uboczne (temat zbiorczy)

40 min. 6 sek. temu
Nie zawsze czystość wystarczy. Czasem mózg może być na tyle uszkodzony, a ubytki tak duże, że bez łatania czymkolwiek nie ma szans. Czystość? Czyli odsłonięcie się na ataki tych wszystkich nad którymi się górowało? Nie omieszkają wywrzeć srogiej zemsty. Chyba że czystość jako rodzaj pokuty, to tak.Ataki kogo? Twoich projekcji? Nad kim gorowales? Kto żąda zemsty?

Statystyki: autor: mietowy3 — 6 min temu

Leki nootropowe • Re: Modafinil + środek na poprawę samopoczucia.

45 min. 27 sek. temu
ja zamówiłem 1kg ale to chyba w proszku będzie, z wodą to się rozrabia czy jak ?

Statystyki: autor: fixoon — 11 min temu

Antydepresanty • Re: SNRI: Duloksetyna (Cymbalta, Dulsevia, Depratal) - Wątek ogólny

46 min. 13 sek. temu
Można jakoś przeliczyć działanie na receptory, albo porównać ekwiwalent duloksetyny do wenlafaksyny? Np. takie 60 mg dulo -> 150 wenli? Oraz nie mogę nigdzie znaleźć szczegółowych informacji na temat interakcji z nikotyną, która wg. ulotki może obniżyć stężenie duloksetyny nawet o 50% (pytam jako średnio zadowolony użytkownik dulo i palacz).

Statystyki: autor: klish — 12 min temu

Substancje psychoaktywne a człowiek • Re: Narkotyki brałem, biorę i brać będę.

49 min. 51 sek. temu
Niestety, ciągu na apvp i zwierzęcy sex temu towarzyszący sprawiły, ze zwykły sex na czysto nie ma dla mnie żadnego większego znaczenia, nie daje rozkoszy, nie działa. Trójkę jako wyzwalacz dopóki będzie brać będę. Słabe. :-(

Statystyki: autor: eulcum — 35 min temu

Substancje psychoaktywne a człowiek • Re: Czy przyznajesz sie publicznie, że jesteś narkomanem?

51 min. 20 sek. temu
Miałem taki okres, w którym chełpilem się tym „kim kiedyś byłem”. Zupełnie się tego nie wstydziłem, teraz z perspektywy czasu myśle sobie, ze chyba miałem jakiś epizod manii, ze tak wszem i wobec wszystkim o tym mówiłem. Co za głąb.

Statystyki: autor: eulcum — 37 min temu

Substancje psychoaktywne a człowiek • Re: Czego oczekujecie od zycia ?

52 min. 56 sek. temu
Zwierzęcego sexu. ;-)))

Statystyki: autor: eulcum — 18 min temu

Substancje psychoaktywne a człowiek • Re: Co najlepszego/najgorszego wyszło z waszego ćpania?

53 min. 26 sek. temu
Mówić prześmiewczo, chyba tylko to, ze zrzuciłem kilkanaście kg. ;-)) A będąc szczerym - ciupa. Miałem jakiś śmieszny wyrok, który mogłem odpracować społecznie, sprzątając. Majster dzwonił, dzwonił i dzwonił zebym przyszedł bo mnie przymkną. Nie przyszedłem. Dwa miesiące spędziłem w areszcie. Dramat mojego życia.

Statystyki: autor: eulcum — 39 min temu

Substancje psychoaktywne a człowiek • Re: W jakim wieku zaczęliście ćpać?

54 min. 59 sek. temu
To było tradycyjnie w liceum. Zaczęło się od mj, na porządku dziennym był „montaż”. Blanty, butla, bongo, 1g, 5g. Czy żałuje? Po czasie mogę powiedzieć, ze tak. Połowy swojego ówczesnego życia nie pamietam. Są sytuacje, w których znajomej opowiadają mi o pewnych zdarzeniach, których ja kompletnie nie pamietam, jakby ich nie było. Nie wspominając już o tym, ze mj była trampoliną do cięższych dragow. Mj w końcu to za mało, zaczynamy interesować się czymś innym. Z resztą, każdy z nas o tym wiem...

Statystyki: autor: eulcum — 41 min temu

Substancje psychoaktywne a człowiek • Re: Czy żałujecie że wpadliście w dragi?

58 min. 3 sek. temu
Generalnie najbardziej żałuje tego, ze wjebalem się w apvp kilka lat temu... Chyba nigdy nic tak bardzo psychicznie mnie nie uzależniło jak ta substancja, a najbardziej w formie maczanki. Tyle lat minęło, a ja wciąż za nią tęsknię, mimo iż prawie zniszczyła mi życie.

Statystyki: autor: eulcum — 44 min temu

Substancje psychoaktywne a człowiek • Re: Najgrubiej

59 min. 40 sek. temu
To była połowa roku 2013. Ciąg na apvp, wielokrotnie wzywana karetka (przez wspoldomownikow) w końcu z asystą policji. Ratownicy medyczni wraz z policjantami należeli do szajki mordujących ludzi - widziałem ich wielokrotnie kiedy kręcili się w okol bloku w ciągu ostatnich dni. Chcieli mnie zakneblować, wstrzyknąć truciznę do krwi i zakopać w lesie. Dramat.

Statystyki: autor: eulcum — 45 min temu

Dział pomocy technicznej Hyperreala • Re: Czat - prośby o odbanowanie

1 godzina 12 min. temu
@papiereklakmusowy: Ban zdjęty.

@CristianoTramaldo: Myślę, że tu ban powinien zostać.

Statystyki: autor: surveilled — 18 min temu

Substancje psychoaktywne a człowiek • Re: Zgony użytkowników forum - dyskusja

1 godzina 27 min. temu
Powinnam była napisać to wcześniej, ale Pampuk nie żyje. Zmarł pomiędzy 29 listopada 2019, a 29 styczniem 2020. Sądzę, że powinniście wiedzieć, ale nie umiałam się zebrać do tego by to napisać. Nie będę wdawać się w dyskusje.

Statystyki: autor: weedkacy — 13 min temu

Opioidy - knajpa • Re: Tramadol - knajpa

1 godzina 34 min. temu
sprecyzuj proszę pytanie, bo nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym Tramalem. najczęściej jeśli napad wystąpi, to jest to jednorazowa akcja i już tego nie uświadczymy po raz drugi przy odpowiednim zabezpieczeniu. jednak bywały przypadki, gdzie tramadol indukował padaczkę i napady występowały już później bez jego udziału.

nie chcąc się tu pocieszać, czy coś, ale w porównaniu z 6 g, to moje 600 mg Tramalu, nawet z kodą wydaje się być ilością naprawdę niedużą, a na pewno jeszcze nie niebezpieczną.

Statystyki: autor: przodownik — niecałą minutę temu

Grzyby • Re: Grzyby - Wątek Ogólny

1 godzina 34 min. temu
Pytanie : psylocybina jest wrażliwa na światło, normalnie suszyłem grzyby w ciemnym miejscu, dziś z powodu pośpiechu zostały na półce, nie ma tam pełnego słońca ale jest jasno czy jak przeleżą tak cały dzień nic im nie będzie?

Statystyki: autor: chlorekturbokofeiny — niecałą minutę temu

Miksy • Re: Modyfikacje speedballa

1 godzina 38 min. temu
Przerobiłem najróżniejsze modyfikacje speedballa, Hera, RC benzo, majki, cmc-ki, koks.... Wszystko prócz dodatków kompotu i barbituranów. Ale nic nie sprawiło, że dosłownie długo wyłem jak miks kot z paki apselanu, 3mg klona przerobionego z tabletek do iv oraz 2mg fenta z plastrów. Oczywiście mam dużą tolerancję na opio i jestem na programie metadonowym 80mg/d niemniej jednak ten miks położył chyba wszystko co dotychczas znałem. Nikomu go nie polecam, gdyż jest niebezpieczny... Osoby z ogromną tolerką na opio mogą o nim dyskutować...

Statystyki: autor: Pablesco — 4 min temu

Dział pomocy technicznej Hyperreala • Re: Czat - prośby o odbanowanie

1 godzina 40 min. temu
ona jest zbyt prosta aby pojąć, że banowanie winno być egzekwowane wg. regulaminu a nie przez kierowanie się sympatią / antypatią do użytkowników.

pierwszy przykład z brzegu: jeden użytkownik uprzykrza czatowanie drugiemu przez bite 2 tygodnie, non stop bluzga jego, uskutecznia wycieczki personalne w kierunku jego rodziny - nic się nie dzieję.
wbijam ja rzucę paroma kurwami - HURR DURR JAK TAK MOŻNA BAN NA ZAWSZE XD

miast źle śpiąca, login: wolno myśląca, bardziej pasi.
pozdrawiam : ***

Statystyki: autor: CristianoTramaldo — 6 min temu

Marihuana • Re: Marijuana - Wątek Ogólny

1 godzina 42 min. temu
to niezły przedsięwzięcie musiałby się zorganizować, żeby wyszło 600-700 gieta

Statystyki: autor: heks1en — 8 min temu

GABA - Knajpa • Re: Knajpa pod Miętowym Krzyżykiem – knajpa benzodiazepinowa v.2

1 godzina 47 min. temu
ja od środy na rolkach, i powiem że naprawdę lubię ich działanie... nie muszę dorzucać Bóg wie ile .... :)

Statystyki: autor: fixoon — 13 min temu

Grzyby • Re: Grzyby - Wątek Ogólny

1 godzina 56 min. temu
@malemaslo Nie można dostać po nich zespołu serotoninowego nawet z iMAO. Za to jeśli zjadasz grzyby w ciągu to na pewno powinieneś poszukać pomocy, ale psychologa, bo to wskazuje na problem z nadużywaniem substancji i to do tego o głębszym podłożu jeśli robisz ciągi z substancji której działanie wyczerpuje się po trzech dniach stosowania. Zaznaczam że można sobie zrobić krzywdę ciągiem psylocybiny i uszkodzić zastawkę serca dlatego natychmiast przestań, najlepiej brać jakiekolwiek substancje psychoaktywne łącznie z piwem i kawą jeśli nie potrafisz robić tego ze zdrową głową.

Statystyki: autor: nematic — 2 min temu

Apteczne • Re: Alprazolam - Wątek ogólny

1 godzina 58 min. temu
Wy też tak macie, że jak weźmiecie alprę pod język i rozpuści się całkowicie, to przez pewien czas każda rzecz, którą zjecie lub wypijecie ma taki gorzkawy posmak?

Statystyki: autor: Teabadger — 4 min temu

Strony

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2020
design: Metta Media