Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

talk

Subscribe to Kanał talk
Rozmowy [h]yperreala 2021-08-03T13:11:10+02:00 Talk
Zaktualizowano: 3 min. 21 sek. temu

Substancje psychoaktywne a człowiek • Re: Substancje psychoaktywne: długość zażywania a siła działania

12 min. 13 sek. temu
no ale to bardzo ogolnikowo potraktowales temat i ze niby to wszystko to samo a tak nie jest.
Tolerancja na alkohol spada na takiej zasadzie, ze watroba jest rozjebana i nie metabolizuje alkoholu. W zadnym wypadku nie wystarczy lampka wina, tylko po prostu alkohol nie spada i sie akumuluje przez co czuc roznice od poprzedniej toleracji. Taki efekt pojawia sie przy wiekszej iosci alko, kiedy watroba dostanie w dupe i wtedy mozna trzezwiec kilka dni jak sie wypilo w jeden dzien, ale jak by sie pilo przez tydzien, to by sie tak tego nie poczulo.
Natomiast z marihuana chodzi np. od dopamine, jak sie duzo pali, to bez palenia zmienia sie chemia mozgu i ma sie wieksza dopamine. Wtedy ziolo dziala znacznie mocniej i mozna np. w momencie zapalenia dostac psychozy, wlasnie od nadmiaru dopaminy.

Statystyki: autor: ZX — 8 min temu

Fentanyl i pochodne • Re: Największe dawki, po których się nie przekręliście

14 min. 28 sek. temu
Stare dobre U-47700. Ja też przy pierwszej wizycie na SORze zajebałem sporawą linę. 50-100mg, ciężko powiedzieć. Dodatkowo Etizolam krążył w moich żyłach. Urwał mi się film błyskawicznie, ledwo w nocha walnąłem i mi światło wyłączyli. Nawet nie zdążyłem się położyć chyba do łóżka, a miałem je obok dosłownie

Statystyki: autor: LiquidStranger — 11 min temu

Fentanyl i pochodne • Re: Największe dawki, po których się nie przekręliście

18 min. 51 sek. temu
Przyjebałam w akcie totalnego popierdolenia 100 mg U-47700. Uratowało mnie pogotowie.

Statystyki: autor: LittleQueenie — 15 min temu

Pozostałe • Re: Dragi, których warto spróbować

20 min. 48 sek. temu
Seks, sport, pasja. To chyba jedyne dragi jakie warto próbować.Przy czym od seksu też się można uzależnić. Wszystko jest dla ludzi.

Statystyki: autor: LittleQueenie — 17 min temu

Lizergamidy • Re: LSD - Pierwszy raz

22 min. 25 sek. temu
Nie zadziala na ssri albo bardzo slabo

Statystyki: autor: kacpergx — 19 min temu

Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne • Re: Marihuana - jak poradzić sobie z lękami

25 min. 49 sek. temu
ja zawsze do mj biorę troche benzo np rolka 10mg czy 1mg alpry a najlepiej mam po miksie mj z tramalem

Statystyki: autor: EmeritusIII — 2 min temu

Tramadol • Re: Tramadol - Wątek ogólny

33 min. 50 sek. temu
Będziesz brał to na zwalczenie lenia dłużej niż tydz ed, to na odstawce dopiero poczujesz co to jest "niechcemisizm".

Statystyki: autor: porkchop — 10 min temu

Prawo • Re: Kontrole Celne

35 min. 19 sek. temu
Twoja paka przeleżała rok na magazynie zanim ją otworzyli? Czy jak to rozumieć?

Tak przy okazji jeszcze zapytam, zmienili ci status ze świadka na podejrzanego? W ogóle jak się potoczyły losy twojej sprawy?Wiesz, możliwe, że przez Covida wezwanie dostałem później, niż normalnie. Tak czy inaczej przeważnie mija kilka miesięcy od zatrzymania przesyłki do otrzymania pisma. Muszą najpierw wysłać to do laboratorium, muszą przebadać wszystko, a potem machina rusza dalej. Co do mnie to póki co cisza, i oby tak zostało xd

Statystyki: autor: LiquidStranger — 11 min temu

Substancje psychoaktywne a człowiek • Re: Co byś powiedział samemu sobie, gdybyś mógł cofnąć czas

40 min. 11 sek. temu
"Nie bój żaby i wytrzaskaj sąsiadke młody"

Statystyki: autor: Termos789 — 16 min temu

Neuroleptyki • Re: Kwetiapina - Wątek ogólny

1 godzina 32 sek. temu
Już dwa dni nie brałam kwetiapiny... Nie mogę spać. Mam lekką biegunkę. Ile może trwać bezsenność? Jak sobie z tym radzić? Bez niej wczoraj czułam się chyba lepiej. Już nie wiem jak sobie radzić. Nie chcę być wiecznie na lekach bo odbierają mi chęć życia

Statystyki: autor: Inezowa — 57 min temu

Substancje psychoaktywne a człowiek • Re: Co byś powiedział samemu sobie, gdybyś mógł cofnąć czas

1 godzina 16 min. temu
[ external image ] <-- okrutny dowód spierdolenia umysłowego

Znalazlem ostatnio to zdjęcie na swoim starym photoblogu... Miałem wtedy 21 lat - i jak widać byłem zafascynowany klonem. Kurwa aż mnie ścisnęło w żołądku. Poczułem odrazę do tego gnoja ze zdjęcia. Wlasnie wtedy podjąłem decyzję która zniszczyła mi życie i mózg. Jak bym miał okazję dorwać tego szczyla ze zdjęcia to tak bym mu ( kurwa sam sobie ) ryja obił że by zęby musiał zbierać a potem bym go uświadomił w tym jak wlasnie wchodzi na ścieżkę która się okaże tragiczna. Mimo wszystko byłem w miarę kumaty , wtedy to wszystko może by się potoczyło inaczej. Anyway zdjęcie jest koronnym dowodem jak gówniarska fascynacja i zabawa niebezpiecznym lekiem psychotropowym może doprowadzić do długoletniego i wyniszczającego uzależnienia.

także niech to będzie lekcja dla wszystkich niedoszłych benzożerców.

Statystyki: autor: WujekMorda — 12 min temu

Etanol • Re: Spirytus - sztuka picia

2 godziny 46 min. temu
Nie czemu dobrze się go tak pije.

Statystyki: autor: Mefistofeles1945 — 2 min temu

Depresanty naturalne • Re: Kratom - wątek ogólny

2 godziny 50 min. temu
Sorry za post pod postem, proszę o scalenie!!!

No nie mam słów na to jak zajebista jest ta substancja. Przez ostatnie cztery dni miałem katastrofalny nastrój, myśli samobójcze, rozgrzebywanie przeszłości itp. bo wpadłem w mały tygodniowy benzo ciąg niestety. Teraz przebywam w kraju, gdzie Kraton na legalu dostępny wszędzie, kupuję, zarzucam trzy gramy i pyk! Jak ręką odjął, nastrój stabilny, motywacja do pracy itp. Coś pięknego! Skandal że to w Polsce niedostępne...

Statystyki: autor: Nicholas6000 — 6 min temu

Metkatynon • Re: Metkatynon - Manganizm/zatrucie manganem

3 godziny 4 min. temu
Na pewno organizm wydala mangan w jakimś stopniu, podejrzewam, że dużo zależy od genów, tutaj naprawdę jest z 6 sensownych badań, które coś na ten temat mówią, więc wiele rzeczy trzeba się domyślać.

Statystyki: autor: munieslaw — niecałą minutę temu

Grzyby • Re: Soplówka jeżowata (Hericium erinaceus, Lion's mane)

3 godziny 5 min. temu
Użyłem soplówki z popularnego sklepu zielarskiego który ma ogród w nazwie.

Jeśli idzie o suple to właśnie na filmie była mowa o miksie owocnika, grzybni i po obróbce termicznej. Trudno coś takiego znaleźć.

Statystyki: autor: 245trioxin — 2 min temu

Detox • Re: Detox - wątek ogólny

3 godziny 37 min. temu
A mi się podoba teoria, że życie jest cierpieniem i im więcej tego cierpienia tym lepiej dla danej jednostki. Nie chodzi o natężenie w danym momencie (choć też ważne), a o ilość i jakość tego cierpienia. Po cierpieniu zawsze jest nagroda.

Co przez to rozumiem to np: wysiłek fizyczny, który chcąc nie chcąc jest bolesny daje potem zwiększoną kondycję, siłę jak i tolerancje na tenże ból. O endorfinach nie wspominając.

Praca z własnymi traumami, to jest urazami psychicznymi wywołanymi konkretnymi zdarzeniami w życiu, gdzie zareagowaliśmy w nieadekwatny sposób, bądź w ogóle (najbardziej drastyczny przykład: gwałt). Terapia behawioralna, czy każda inna często dochodzi do tej głęboko zaszytej rany i ją rozdziera, żeby przeżyć te negatywne emocje na nowo, dać im wypłynąć i wywołać naturalną reakcję organizmu, co daje niesamowite efekty w rozwoju osobistym do którego każdego zachęcam.

Tak samo rzucenie dragów, jeżeli ktoś przez wiele lat lubował się w tym, traktował to jak hobby, dobrze mu z tym było to doszedł w końcu do momentu, gdzie zaczyna być coś nie tak i chyba trzeba rzucić. Benzozjadacze i opiowraki mają najgorzej, nie ukrywajmy tego, ale każdy ćpun rozstający się nie z jednym, a z wszystkimi dragami (alkohol i nikotyna włącznie, kofeiny nie zaliczam do dragów) będzie się borykał z tym parciem, tymi dziwnymi nienaturalnymi zachowaniami, tym dyskomfortem (cierpieniem) psychicznym i fizycznym.

Co potem nastaje? Nie wiem, od 13 roku życia chlałem wóde na ławce w parku i przemieliłem większość tabelki mixów po drodze. Ostatnio klony, pregabalina i zioło to była codzienność. Powiedziałem sobie gościu masz 23 lata, całe życie przed tobą, a chuja z tym robisz coraz gorzej w pracy ci idzie lepiej się ogarnij. 01.08 rzuciłem wszystko CT, ale też nie waliłem srogich dawek, nie czuje żadnych objawów odstawiennych, ale gdy pojawiam się w towarzystwie moich znajomych (głównie jaraczy i alkusów) pojawia się chęć zajarania choćby buszka, choćby piwka się napić. Ale nie, wolę stracić znajomych i przyjaciół niż wrócić do tego co mnie przez całe życie nawiedzało, sprawiało, że byłem wyrzutkiem dla normalnych ludzi w szkole, a byłem najlepszym kumplem patologii.

Po tych wszystkich cierpieniach w chwili słabości można spojrzeć wstecz na te doświadczenia i powiedzieć sobie: odjebałem to, to i tamto, jestem twardym skurwysynem i z tym co jest teraz też dam sobie radę. Samo napędzająca się maszyna, perpetuum mobile.

Cierpię, bo muszę, by uzdrowić ciało i duszę.

Peace

Statystyki: autor: WonszKryty — 14 min temu

Morfina i heroina • Re: Ile może leżeć hel?

3 godziny 51 min. temu
Ale pirogena też można dostać

Statystyki: autor: 3ldritch — 8 min temu

Substancje psychoaktywne a człowiek • Re: Co byś powiedział samemu sobie, gdybyś mógł cofnąć czas

4 godziny 4 min. temu
Zbieraj stare paki acodinu. Wystawisz kiedyś na allegro i zgarniesz fortunę. Albo założysz pakę na łeb plastikowego dinozaura i będziesz jeszcze bardziej pro w przedszkolnych dissach. Acodino.

Statystyki: autor: Zgienty — 1 min temu

Preparaty lecznicze • Re: Buspiron (Spamilan) - Wątek ogólny

4 godziny 21 min. temu
Dostałem od lekarza Spamilan jako lek dodatkowy do mojego zestawu Ludiomil 75mg i Ketrel 200mg. Lekarz powiedział, że mam brać przez 3 dni 5mg 3x/dziennie, a potem jak będzie potrzeba to mam zwiększyć sobie do 10mg 3x/dziennie. Tylko lekarz nie powiedział mi dokładnie jak to zrobić. Czy mogę z dnia na dzień przeskoczyć z 15mg/dziennie do 30mg/dziennie czy powinienem to zrobić stopniowo? I czy buspiron w razie czego można nagle odstawić czy trzeba też powoli zmniejszać przy odstawianiu?

Statystyki: autor: MarekWawka — 17 min temu

Leki nootropowe • Re: Sunifiram

4 godziny 21 min. temu
@poldeks

Musisz mieć duże deficyty skoro tak widoczne masz efekty. Z doświadczenia zauważyłem, że im kto zdrowszy ma mózg, tym mniejszych korzyści doświadcza dzięki nootropom.

Także ja jestem hepi, aczkolwiek za kilka tygodni wznowie terapię i zobaczymy, jak sprawa wyglada.

Statystyki: autor: GermanskiOprawca — 17 min temu

Strony

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2021
design: Metta Media